Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
TV hra, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Anderle 75, číslováno 26/70, kombinovaná grafická technika/papír, 49,5 x 65,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |